Nemokamas pristatymas nuo € 21
Kontaktai
LT
Prašome prisijungti, jei norite matyti mėgstamiausių prekių sąrašą
0
Prekių krepšelis
Prieskoniai daro stebuklusBIO produktaiAkcijosHorecaReceptaiAsortimentas maisto pramonei

Spaisvilės slapukų politika

Tai Spaisvilės slapukų politika, pasiekiama https://spaisvile.lt/

Kas yra slapukai

Kaip įprasta beveik visose profesionaliose svetainėse, ši svetainė naudoja slapukus, kurie yra maži failai, atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip ją naudojame ir kodėl kartais reikia saugoti šiuos slapukus. Taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šių slapukų saugojimui, tačiau tai gali sumažinti arba „sugadinti“ tam tikrus svetainių funkcionalumo elementus.

Kaip naudojame slapukus

Slapukus naudojame dėl įvairių toliau nurodytų priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra standartinių parinkčių, leidžiančių išjungti slapukus, visiškai neišjungus funkcijų ir funkcijų, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojama palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne, jei jie naudojami teikiant paslaugą, kurią naudojate.

Slapukų išjungimas

Galite užkirsti kelią slapukų nustatymui koreguodami savo naršyklės nustatymus (žr. naršyklės žinyną, kaip tai padaryti). Atminkite, kad slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumui. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos ir funkcijos. Todėl slapukų nerekomenduojama išjungti. Ši slapukų politika buvo sukurta naudojant slapukų politikos generatorių iš CookiePolicyGenerator.com.

Mūsų nustatomi slapukai

 • Su paskyra susiję slapukai

  Jei sukursite paskyrą pas mus, registravimosi procesui valdyti ir bendram administravimui naudosime slapukus. Šie slapukai paprastai ištrinami, kai atsijungiate, tačiau kai kuriais atvejais jie gali likti ir po to, kad atsijungus atsimintų jūsų svetainės nuostatas.

 • Su prisijungimu susiję slapukai

  Kai esate prisijungę, naudojame slapukus, kad galėtume prisiminti šį faktą. Tai neleidžia jums prisijungti kiekvieną kartą, kai lankotės naujame puslapyje. Šie slapukai paprastai pašalinami arba išvalomi, kai atsijungiate, siekiant užtikrinti, kad prisijungę galėtumėte pasiekti tik apribotas funkcijas ir sritis.

 • Užsakymai, susiję su slapukų apdorojimu

  Ši svetainė siūlo el. prekybos arba mokėjimo priemones, o kai kurie slapukai yra būtini, kad jūsų užsakymas būtų įsimenamas tarp puslapių, kad galėtume tinkamai jį apdoroti.

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais taip pat naudojame slapukus, kuriuos pateikia patikimos trečiosios šalys. Tolesnėje skiltyje išsamiai aprašoma, su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.

 • Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, kuri yra vienas iš labiausiai paplitusių ir patikimiausių analizės sprendimų žiniatinklyje, padedantis suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti dalykus, pvz., kiek laiko praleidžiate svetainėje ir puslapius, kuriuose lankotės, kad galėtume toliau kurti patrauklų turinį.

  Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus rasite oficialiame „Google Analytics“ puslapyje.

Daugiau informacijos

Tikimės, kad tai paaiškino jums dalykus ir, kaip buvo minėta anksčiau, jei nesate tikri, ar jums reikia, ar ne, paprastai saugiau palikti slapukus įjungtus, jei jie sąveikauja su viena iš jūsų naudojamų funkcijų. mūsų svetainėje.

Jei reikia daugiau bendros informacijos apie slapukus, skaitykite „Kas yra slapukai“.

Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis vienu iš pageidaujamų susisiekimo būdų: